Biznes Online

Biznes Online

Profesjonalne wsparcie IT dla nowoczesnego rozwoju Twojej firmy. Korzystaj efektywnie z nowoczesnych narzędzi chmurowych poznając ich możliwości oraz sposoby wdrożenia

Windows Tips – przydatne funkcje ułatwiające codzienną pracę

Jest to pierwszy wpis z cyklu Windows Tips czyli funkcje o których do tej pory nie wiedziałeś, a które ułatwiają codzienne korzystanie z komputera oraz przyspieszą wiele podstawowych czynności wykonywanych w tym systemie. Windows jest jednym z najczęściej używanych systemów operacyjnych, zarówno w domu jak i w firmach. Obecnie trudno jest kupić komputer bez zainstalowanego systemu Microsoft Windows 10. Wszyscy korzystamy z tego systemu, ale nie zawsze wiemy o pewnych udogodnieniach oferowanych przez ten system, przydatnych prawie każdego dnia w codziennej pracy, nauce czy zwykłym przeglądaniu internetu.

Omawiane funkcje, czy jak się często mówi sztuczki są szczególnie przydatne jeśli korzystamy jednocześnie z wielu okien, często kopiujemy dane między aplikacjami, potrzebujemy widzieć na ekranie widok dwóch okien jednocześnie itp. W cyklu tym omówię kilka przydatnych trików o których mogłeś do tej pory nie wiedzieć.

W kolejnych wpisach omówię: